» » » NEPOREX preparat na larwy much 1kg
  • WYPRZEDAŻ

Ostatnie aktualności

Kontakt

Chmura tagów

NEPOREX preparat na larwy much 1kg
Super promocja

NEPOREX preparat na larwy much 1kg

Koszt wysyłki:od 12,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 15,90 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 12,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 14,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy:TH-27

Stan magazynowy:


Zapytaj o cenę
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

NEPOREX  2 SG  działa jako regulator wzrostu owadów i wpływa na proces  przepoczwarzania się  larw much.  Nie zabija dorosłych owadów.          Eliminacja dorosłej populacji następuje stopniowo i konieczne jest stosowanie osobnego preparatu jak np. OXYFLY lub AGITA .

Zatrzymanie przepoczwarzania się larw w muchy jest niesamowicie istotnym działaniem w  procesie likwidacji problemu z muchami. 

ZOBACZ FILM:

 

 

NEPOREX w szczególności polecany jest to pomieszczeń inwentarskich, gdzie występuje gnojowica itp. Tam najczęściej dochodzi do składania jaj a następnie wylęgania się larw.

Neporex 2 SG jest granulatem  rozpuszczalnym w wodzie przeznaczonym do posypywania, opryskiwania i polewania. Zalecana wielkość  dawki wynosi 0,5g substancji czynnej na m kw., niezależnie od sposobu  zastosowania.

NEPOREX jest bardzo wygodny, gdyż  oferuje  kilka sposobów zastosowania:

POSYPYWANIE

Zastosować NEPOREX 2 SG bezpośrednio i równomiernie na miejsca rozmnażania się  much. Stosować posypywanie  tylko w przypadku mokrego lub płynnego obornika.

OPRYSKIWANIE 

Rozpuścić  i dokładnie  wymieszać wskazaną ilość  preparatu NEPOREX 2 SG w odpowiadającej objętości wody (ok 250g na 7,5 l wody) . Rozpylać  na miejsca  rozmnażania się much za pomocą opryskiwacza  plecakowego lub automatycznym urządzeniem rozpylającym.

 

POLEWANIE

Rozpuścić i dokładnie wymieszać  wskazaną  ilość preparatu NEPOREX w odpowiadającej objętości wody. Stosować  równomiernie na miejsca rozmnażania się much za pomocą  konewki.

Koniecznie należy zidentyfikować  miejsca  rozmnażania się much przed zastosowaniem i potraktować  wszystkie miejsca  rozmnażania się równocześnie.  Neporex należy stosować  tylko na miejsca rozmnażania się much.  Nie zaleca się  stosowania preparatu na miejsca odpoczywania much (sufit, ściany), ponieważ nie działa on na dorosłe postacie much (do tego są inne specjalistyczne środki).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).