» » Globol
  • WYPRZEDAŻ

Ostatnie aktualności

Kontakt

Chmura tagów

Globol

Data dodania: 26-02-2010
 


 

Globol Polska Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijającą się firmą dystrybucyjna, działa na polskim rynku od 1997 roku.

Do tej pory firma była najbardziej znana z dystrybucji środków owadobójczych pod markami Globol (pochodzącej i bardzo znanej z rynku niemieckiego) i Expel. Wieloletnie doświadczenie i konsekwentne umacnianie pozycji marek  oraz wysoka jakość  produktów sprawiło, że firma Globol Polska zajmuje obecnie 3 miejsce pod względem udziałów rynkowych w kategorii produktów owadobójczych.

Bogatsi o wiedzę i doświadczenie naszych partnerów, konsekwentnie pracujemy nad umocnieniem pozycji marek na polskim rynku. Portfolio bardzo dynamicznie się rozwija, poprzez wprowadzanie nowych, bardzo innowacyjnych produktów. Przykładem może tu być: Spray na roztocza Expel (pierwszy taki produkt na rynku masowym. Od  wielu lat tysiące klientów stosuje Płytkę na owady GLOBOL, której prostota i skuteczność działania spowodowały , że firmy konkurencyjne wprowadziły podobne produkty.
 

Pełną  ofertę tego producenta można obejrzeć  tutaj: GLOBOL
Strona producenta: GLOBOL


Przejdź do strony głównej

Opinia o produkcie

Witam! Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia,transakcja przebiegła wzorowo. Polecam zainteresowanym super sprzedawcę. Pozdrawiam.
Ocena produktu 5/5
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).